3.4 C
Budapest

Ismét zúzott a Betyársereg – négy induló négy világbajnok

November 5-8-ig Füzesgyarmaton rendezték meg a GPC (Global Powerlifting Commite) Világszervezet Fekvenyomó és Erőemelő Világkupát. A négy napos világversenyen hat nemzet legerősebb versenyzői mérték össze erejüket. A Betyársereg harcosai legyőzték a gravitációt.

20151107_173536

A világkupán a Betyársereg csepeli és gyulai klánjai is képviseltették magukat. Méghozzá nem is akármilyen eredménnyel! 4 kategóriában is aranyérmet szereztek harcosaink.

Az 5x-ös világ, 4x-es Európa, 4x-es magyar bajnok és világkupa győztes Balázs Ferenc, csepeli tagunk már lenyomta az egész világot. Most Füzesgyarmaton a Master I. 110 kg-os kategóriában, (RAW, fekvenyomó ruhában) 280 kg-os világcsúcsot nyomott és ezzel természetesen meg is nyerte versenyt. Ezen kívül versenyzőnk megszerezte az abszolút második helyet is.

20151107_173131
Balázs Ferenc
11752538_995688283816796_592401861068357867_n
Kép a Betyársereg bajnokaival – a felvétel az edzőtermükben készült

Süli József  Világ-és Európa bajnokunk ismét megmutatta mekkora harcos. Masters 125 kilogrammos kategóriában (RAW – ruha nélkül) erőemelő világkupa győztes lett!

12250317_1521882708126828_1320216996_o
Valamire emlékeztet az a logó a nadrág alján
12186562_1658234704439474_3639181080707595220_o
Az eredményhirdetésen

Süli Tibi, Józsi bátyja Masters II. kategóriában (RAW – ruhában) 100kg-ban indult és 190 kg kinyomásával lett bajnok!

12231467_1521882748126824_1398435291_n

Süli Tibi 190kg fekvenyomása a Világkupán! Tibi ezzel a nyomásával bajnok lett! Gratulálunk neki!

Szerző: MuscleFit, 2015. november 9.

Végül, de nem utolsó sorban Stir Attila Open felnőtt 82,5 kb-ban szerzett aranyérmet!

12189831_1658191254443819_5505830018844344944_n

12188907_1658191037777174_7845835335563846521_n
A háttérben Stir Attila, az előtérben pedig Süli József. Mindketten kategóriájuk legjobbjai lettek!

Beszámolónkat, további képekkel és érdekességekkel, még folytatjuk!